Mūsų projektai

Stilingos, praktiškos ir ilgaamžės PVC stogų dangos yra racionalus sprendimas stogo dengimui ir remontui, užtikrinantis optimalų kainos ir kokybės santykį. PVC dangos yra lengvos, greitai ir paprastai montuojamos, pernelyg neapkraunančios stogo konstrukcijų, tačiau tuo pačiu išliekančios plastiškos ir tvirtos, esant net ir neigiamai oro temperatūrai.

Stogai

PVC Dangos

Namai

Karkasiniai Namai

Fasadai

Ventiliuojami Fasadai

Sijos

NailWeb Sijos

Atlikti Darbai

PVC stogo dangos gali būti naudojamos tiek naujiems plokštiems stogams dengti, tiek senų stogų renovacijai. Naudojant PVC, priešingai nei bituminę stogo dangą, nereikia įrengti ventiliacijos kaminėlių, kadangi PVC danga susikaupusią drėgmę garina visu plotu. PVC stogo dangų montavimas gali būti atliekamas įvairiais metų laikais, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Kokybiškos PVC dangos užtikrina aukštą atsparumą vandeniui ir ledui, karščiui ir šalčiui, tiesioginiams saulės spinduliams.

Verta rinktis kokybę iš lyderio!

Per daugiau nei per 15 darbo metų, mūsų įmonė sumontavo ne vieną dešimtį kilometrų įvairaus tvirtumo, dydžio ar ilgio PVS stogo dangų, tad drąsiai galime teigti, jog galime išpildyti bet kokį kliento pageidavimą, jei jis neprasilenkia su technologinėmis gaminio ypatybėmis.